Бронювання путівок

Відео

Відео

Publications

Публікації

Погода в Миргороді

Замовити квиток

Акції

 

            

ЕКО-КУРОРТ «МИРГОРОД» ЗАПОЧАТКУВАВ ПЕРЕХІД ДО ЕКО-ТОРБИНОК

Найбільш відома у світі українська оздоровниця, яка вже давно стала візитівкою України на світовому ринку курортних послуг, підтримує міжнародну ініціативу відмови від екологічно шкідливої упаковки. #mirgorodkurort, #ekokurortmirgorod, #ekoupakovka

Курорт «Миргород» розташований у найбільш екологічно чистій зоні України і керівництво оздоровниці робить все необхідне, щоб цей райський куточок таким і залишався. Це чи не єдиний курорт в Україні, де активно працює дільниця благоустрою і озеленення. Щороку тут тільки квітів висаджують біля 60000, а ще дерева та екзотичні рослини, які взимку вирощують у теплицях, а влітку вони радують око десятків тисяч відпочивальників з усього світу. Весь колектив курорту працює над тим, щоб не тільки територія курорту виглядала бездоганно, а ще й підтримує порядок в прилеглому урочищі «Березовий гай», яке займає територію понад 60 га і є улюбленим місцем відпочинку і відпочивальників курорту, і всіх миргородців. Саме ця краса сьогодні, разом з усією нашою державою потребує захисту від наслідків використання екологічно шкідливої поліетиленової упаковки.
Курорт «Миргород» вже давно є лідером санаторно-курортної галузі України. І не дивно, що саме його керівництво першим серед оздоровниць починає перехід до екологічно чистої упаковки з використанням еко-торбинок з природних матеріалів, що не завдають шкоди навколишньому середовищу і можуть використовуватися тривалий час. Це ще один крок у стратегічному напрямку збереження чистої екології, наряду з такими, як використання в оздоровленні екологічно чистих продуктів, впровадженням на курорті систем збереження електричної і теплової енергії та інших заходів.
Ще одним позитивним моментом у цьому проекті є підтримка курортом місцевого виробника. Саме ПрАТ «Миргородкурорт» став першим замовником на виготовлення еко-торбинок у новоствореного в Миргороді підприємства "Промінь надії", метою якого є сприяння в працевлаштуванні та підприємницькій діяльності осіб, що опинились в складних життєвих обставинах та задоволення соціальних, освітніх, медичних, екологічних та інших інтересів громади. Перший досвід співпраці був вдалим, тож буде і продовження. Маємо надію, що й інші оздоровниці та підприємства підтримають міжнародну ініціативу відмови від екологічно шкідливої упаковки.