Бронювання путівок

Відео

Відео

Publications

Публікації

Погода в Миргороді

Замовити квиток

Акції

 

            

КОНФЕРЕНЦІЯ ГАСТРОЕНТЕРОЛОГІВ ПРОЙШЛА НА КУРОРТІ «МИРГОРОД»

 

За участі Української медичної стоматологічної академії та Департаменту охорони здоров’я Полтавської облдержадміністрації, Всеукраїнських громадських організацій «Української гастроентерологічної асоціації», «Асоціації педіатрів гастроентерологів та нутриціологів України» та «Всеукраїнської асоціації лікарів» відбулася науково-практична конференція «Актуальні проблеми гастроентерології та можливі шляхи їх вирішення: фокус на міждисциплінарну інтеграцію». Курорт «Миргород» був обраний для проведення конференції невипадково, адже про високу ефективність санаторно-курортного лікування гастроентерологічних захворювань у миргородській оздоровниці добре знають у всьому світі.

 

 

Участь у конференції взяли десятки фахівців з різних куточків України. Своїми напрацюваннями у сфері лікування кислотозалежних захворювань у дорослих і дітей, сучасних підходах до їх діагностування та ефективного використання дієтотерапії у цьому напрямку ділилися провідні київські та полтавські науковці. Численні питання учасників та обґрунтовані відповіді на них засвідчили високу актуальність піднятих питань та результативність конференції.

 

Важливою ознакою конференції стало узагальнення досвіду фахівців, що досліджують різні аспекти актуальних проблем гастроентерології. З напрацюваннями у лікуванні гастроентерологічних захворювань та можливостями курорту «Миргород» в інших напрямках оздоровлення, учасників конференції ознайомила заступник генерального директора «Миргородкурорту» з медичних питань Н.О. Бутенко.

 

Всі учасники високо оцінили здобутки миргородської оздоровниці, впроваджені тут, комплексні підходи до оздоровлення всього організму та виявили велику зацікавленість у подальшій співпраці.