Бронювання путівок

Відео

Відео

Publications

Публікації

Погода в Миргороді

Замовити квиток

Акції

 

            

Лікувальний одноденний комплекс "День здоров’я"

Ви втомилися від метушні великого міста, постійна напруга, порушення сну, біль в області кишечнику, загальне нездужання. Поспішайте в Миргород, де цілюща вода, кришталево чисте повітря, найсучасніші лікувальні процедури повернуть Вам молодість і красу, допоможуть нормалізувати артеріальний тиск, повернути рухливість в суглобах, відновлять роботу кишковика, допоможуть позбутися зайвої ваги і повернуть фізичну активність.

Якщо у Вас немає можливості приїхати на повноцінний тритижневий курс, а Ваш організм потребує відпочинку і відновлення, ми пропонуємо перетворити звичайний вихідний на «День здоров’я» на нашому курорті, який суттєво покращить стан Вашого здоров'я.
Одноденна програма розрахована на отримання максимального ефекту від навіть короткого перебування на курорті, орієнтована на реалізацію філософії SPA-відпочинку — відновлення фізичного і душевного здоров'я, в першу чергу, за допомогою натуральних природних чинників.

Унікальна миргородська вода – королева мінеральних вод України допоможе налагодити роботу шлунково-кишкового тракту, збагатити організм мікро- та мікроелементами, відновити сили. Для Вас Миргород – це інвестиція у власне здоров’я і відновлення активності та працездатності.

 Для найбільш ефективного оздоровлення з урахуванням Ваших потреб пропонується три варіанти одноденного пакету лікувальних процедур:

 

1-й варіант включає: прийом висококваліфікованого лікаря-терапевта, внутрішній прийом мінеральної води та фіто-коктейлю, загальну магнітотерапію, гіпербаричну оксигенацію (лікувальний сеанс в барокамері), сеанс пневмопресингу. Ви оздоровитесь у кращому в галузі лікувальному басейні, який поєднує каскадну подачу води, гідромасаж, джакузі, систему «зустрічна хвиля» і систему постійної очистки води, а також приймете процедуру підводного-душу-масажу з перозоном. Вартість цього пакету складає 889 грн. 00 коп.

 

2-й варіант включає: прийом висококваліфікованого лікаря-терапевта, внутрішній прийом мінеральної води та фіто-коктейлю, гіпербаричну оксигенацію (лікувальний сеанс в барокамері), сеанс пневмопресингу. Ви оздоровитесь у кращому в галузі лікувальному басейні, який поєднує каскадну подачу води, гідромасаж, джакузі, систему «зустрічна хвиля» і систему постійної очистки води, відчуєте себе Клеопатрою, прийнявши ванну «Цариця Сходу», солярій, фіш-пілінг рибками Гарра-Руфа. Вартість цього пакету складає 1028 грн. 00 коп.

 

3-й варіант включає: прийом висококваліфікованого лікаря-терапевта, внутрішній прийом мінеральної води та фіто-коктейлю. Ви оздоровитесь у кращому в галузі лікувальному басейні, який поєднує каскадну подачу води, гідромасаж, джакузі, систему «зустрічна хвиля» і систему постійної очистки води, а також приймете перлинно-бішофітну ванну з хромотерапією, попаритесь у сауні і відчуєте тисячі поцілунків рибок Гарра-Руфа під час фіш-пілінгу. Вартість цього пакету складає 523 грн. 00 коп.

 

Вартість проживання та харчування визначається додатково, в залежності від обраної Вами категорії номеру, дієтичного чи ресторанного типу харчування або бажання продовжити свій відпочинок.

Ефективна програма оздоровлення поєднується з іншими життєвими радощами та захопленнями, широким вибором культурних заходів та екскурсій.

Запрошуємо Вас взяти участь у цій програмі, яка стане родзинкою Вашого буденного життя.

Відвідавши курорт «Миргород» Ви знову захочете повернутися сюди!

 

З питань замовлення дводенного туру вихідного дня «Відпочинок і здоров’я» звертатися за телефонами: 

(0-5355) 5-21-25 та 5-52-69.

Укр
Тип лікування : 
Оздоровчі програми