Бронювання путівок

Відео

Відео

Publications

Публікації

Погода в Миргороді

Замовити квиток

Акції

 

            

НАЙСУЧАСНІШЕ РЕНТГЕНОЛОГІЧНЕ ОБЛАДНАННЯ ВПРОВАДЖЕНО НА КУРОРТІ «МИРГОРОД»

Великий перелік діагностичних обстежень та лікувальних процедур, що пропонує курортна поліклініка «Миргородкурорту», якісно збільшило цифрове рентгенологічне обладнання останнього покоління, що тут впровадили останнім часом. #mirgorodkurort, #kurortnapoliklinika, #rentgen, #kurort, #санаторнокурортнелікування, #медицина, #здоров

 

Керівництво оздоровниці постійно піклується про найвищу якість і ефективність діагностичних обстежень та санаторно-курортного лікування і реабілітації на курорті «Миргород». Це стратегічний напрямок, визначений керівництвом оздоровниці. Щороку тут вкладають у розвиток лікувально-діагностичної бази десятки мільйонів гривень власних коштів підприємства. У 2018 році сума власних інвестицій сягнула понад 40 мільйонів гривень.

Тут планомірно впроваджують новітні методики та обладнання, які дозволяють зробити діагностику та лікування на курорті ще більш досконалими та ефективними, підвищують комфортність медичного обслуговування не тільки численних відпочивальників з України та всього світу, а й своїх земляків. Адже зараз вони мають можливість проходити найсучасніші та найскладніші обстеження не виїжджаючи з Миргорода.

Яскравим прикладом ефективності роботи «Миргородкурорту» в цьому напрямку, стало впровадження нового рентгенологічного обладнання в курортній поліклініці. З метою суттєвого розширення спектру обстежень та мінімізації впливу таких досліджень на організм, було придбано цифровий дистанційно керований рентгенодіагностичний апарат останнього покоління «Оптима Флеш» французького виробництва. Апарат дозволяє з вищою цифровою якістю виконувати рентгеноскопію органів грудної порожнини, рентгеноскопію шлунково-кишкового тракту, іригоскопію, рентгенографію органів опори і руху, рентгенографію інших органів та систем організму.

До речі, всі ці обстеження можна пройти з 8.00 до 14.00 години у робочі дні, за попереднім записом в реєстратурі курортної поліклініки: (05355) 53225. Важливо й те, що в курортній поліклініці можна пройти не тільки численні обстеження, а й отримати консультації висококваліфікованих профільних лікарів. Бажаємо Вам здоров’я!