Бронювання путівок

Відео

Відео

Publications

Публікації

Погода в Миргороді

Замовити квиток

Акції

 

            

НАРАДА ПРАВЛІННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ ФІЗІОТЕРАПЕВТІВ ТА КУРОРТОЛОГІВ ВІДБУЛАСЯ НА КУРОРТІ «МИРГОРОД»

 

19 січня 2019 року курорт «Миргород» відвідали члени правління і Президент ВАФК, народний депутат Верховної Ради України Ірина Сисоєнко та провели планову нараду. #mirgorodkurort, #vafk, #sanatornokurortnelikuvannia, #ozdorovlennia

Миргородська оздоровниця вже давно є лідером санаторно-курортної системи України, тож була обрана для проведення наради невипадково. Член Правління ВАФК, генеральний директор ПрАТ «Миргородкурорт» Олександр Гавловський ознайомив вельмишановних гостей зі здобутками курорту в реалізації стратегії його розвитку та комплексного підходу до оздоровлення. Учасники наради високо оцінили досягнення санаторно-курортного комплексу та окремо відзначили ефективність його керівництва в нинішніх непростих умовах. На нараді були розглянуті результати роботи ВАФК у ювілейному 20-році її діяльності та перспективи подальшої співпраці з Всесвітньою Федерацією Водо та Кліматолікування (FEMTEC). В рамках наради було проведено скайп-конференцію та презентацію напрацювань учасників цієї громадської організації.

Особливу увагу було приділено питанням, що стосуються подальшого розвитку курортної сфери. Серед них Правління ВАФК визначило пріоритетним не тільки збереження та розширення реабілітаційної складової роботи курортів, а й необхідність відновлення існуючих раніше санаторно-курортного лікування та планової профілактики професійних захворювань. Адже світова практика в курортній сфері вже довела згубність скорочення цих напрямків роботи, коли більшість світових курортів можуть запропонувати лише комфортний відпочинок і кілька СПА-процедур та модних методик масажу. Сьогодні, на відміну від деяких гарячих голів, що намагаються у нашій країні бездумно впровадити іноземний досвід з його перевагами і недоліками, на Заході вивчають наші напрацювання, за існуючою раніше системою, де важлива роль відводилась профілактиці захворювань, санаторно-курортному лікуванню та реабілітації, що забезпечували ефективне оздоровлення людей.

В ході наради, голова правління ВАФК Ігор Биков та її Президент Ірина Сисоєнко запропонували ряд пропозицій, щодо покращення медичного та санаторно-курортного обслуговування, розглядалися інші важливі питання.