Бронювання путівок

Відео

Відео

Publications

Публікації

Погода в Миргороді

Замовити квиток

Акції

 

            

Триденний діагностичний пакет «Для чоловіків»

Трехдневный диагностический пакет «Для мужчин»

 

Якщо з’явилися проблеми з чоловічим здоров’ям, не чекайте поки вони переростуть у біду.  На курорті «Миргород» Вам допоможуть знайти причини розладів і допоможуть їх позбутися. Діагностичний пакет «Для чоловіків» забезпечує якісне комплексне обстеження чоловічого організму з використанням сучасних діагностичних методик, з метою оцінки стану здоров’я та виявлення найпоширеніших захворювань. На курорті «Миргород» Ви маєте унікальну можливість поєднати кілька днів відпочинку у найвідомішій у світі українській оздоровниці з шансом всього за три дні на базі Курортної поліклініки пройти повний комплекс обстежень без метушні по місту в пошуках можливості пройти їх у різних клініках.

У складі діагностичної програми Вам запропонують: прийом висококваліфікованого лікаря-уролога з ЛНТ-тестуванням пацієнта, аналізами сечі (загальний), клінічний аналіз крові та крові на цукор (з навантаженням і без), простатоспецифічний антиген (ПСА), тестостерон, ліпідограму (холестерин, ЛПВЩ, ЛПНЩ, тригліцериди), сечовину та сечову кислоту, креатинін, УЗД передміхурової залози, сечового міхура з визначенням залишкової сечі та УЗД нирок, аналіз соку передміхурової залози, бактеріальний посів соку передміхурової залози на мікрофлору і чутливість до антибіотиків (по показанням), ректороманоскопію.

Завершує програму прийом лікаря -уролога: інтерпретація аналізів, визначення урофлоуметричного індексу, рекомендації. Тривалість повного обстеження розрахована на три робочі дні.

Вартість оздоровчого комплексу «Триденний діагностичний пакет «Для чоловіків» складає 1498,00 грн.

Крім цього Вам буде запропоновано комфортабельний відпочинок у номерах на Ваш вибір, дієтичне харчування та комплекс лікувальних і оздоровчих процедур. Їх вартість визначається додатково, в залежності від обраної Вами категорії номеру, дієтичного чи ресторанного типу харчування або бажання продовжити своє оздоровлення та відпочинок.

Сьогодні найнадійніша інвестиція – це інвестиція у власне здоров’я.

Відвідавши курорт «Миргород» Ви знову захочете повернутися сюди!

З питань замовлення триденного діагностичного пакету «Для чоловіків» звертатися за телефонами: 

+38 (0-5355) 5-21-25 та 5-52-69

 

Укр
Тип лікування : 
Оздоровчі програми